Німеччина

З України до Німеччини автобуси їздять двічі на тиждень:

 

понеділок, п’ятниця – Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Олександрія, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Одеса та вівторок, субота – Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів.

 

З Німеччини до України відбуваються рейси теж двічі на тиждень – щовівторка та щосуботи.

 

В залежності від того як набирається кількість пасажирів по напрямках, можливі невеликі трансфери до сусідніх міст новими мікроавтобусами нашої фірми, котрі вже будуть на місці очікувати вас. Звертаємо вашу увагу, що при таких стикуваннях, водії допомагають перенести багаж, тому це не викликає зайвих незручностей у пасажирів.

 

По Україні автобуси курсують по 2 напрямках – Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Олександрія, Кропивницький, далі продовжуючи шлях на північ Німеччини (Берлін, Ганновер, Кельн і т. д.) та Херсон, Миколаїв, Одеса, їдучи на центральну та південну частину ( Дрезден, Франкфурт, Мюнхен і т. д.) У Вінниці відбувається стикування автобусів. Відповідно, якщо у вас квиток з Мелітополя до Берліна, то їдете тим же автобусом до кінцевої станції, якщо ж з Мелітополя на інший напрям (наприклад до Мюнхена), то у Вінниці перейдете в інший автобус нашої фірми. Також ще раз нагадуємо, що при таких стикуваннях водії допомагають з багажем.

 

На час карантину можливі зміни у графіку! 

Дні виїзду можуть коригуватися.

 

Також нагадуємо, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією у світі, спричиненою пандемією коронавірусу COVID-19, рекомендуємо перед плануванням подорожі ознайомитися з правилами перетину кордону, оскільки діє ряд обмежень.

 

Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, перелічених на інтернет-сторінці Інституту Пауля Ерліха (нім. Paul-Ehrlich-Institut, PEI), ww.pei.dhttps://we/DE/newsroom/dossier/coronavirus/coronavirus-inhalt.html?nn=169730&cms_pos=3 , якщо з дня щеплення останньою необхідною дозою вакцини або вакциною, яка потребує однієї дози, пройшло щонайменше 14 днів, та отримали відповідний сертифікат.

 

Компанія не несе відповідальності за порушення пасажирами візово-митного контролю та не консультує з приводу документів для перетину кордону, так як правила постійно змінюються. Рекомендуємо слідкувати за оновленою інформацією на Державному сайті  Міністерства Закордонних Справ України - https://germany.mfa.gov.ua/news/shchodo-pravyl-vyizdu-do-nimechchini

 

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте до нас! Ми радо надамо необхідну інформацію!