Купуйте квитки в Німеччину онлайн або бронюйте заздалегідь

Подорожувати з комфортом – просто. А тепер ще й вигідно. Для тих, хто зібрався в Німеччину, ми надаємо найкомфортабельніші автобуси, які здатні швидко доставити Вас до місця призначення. Купуйте квиток онлайн, і три напрямки – південь, схід та північ Німеччини стануть близькими та доступними. 

Купити квиток, не виходячи з дому, не витрачаючи часу на поїздки у каси, не вистоюючи черги – просто! Окрім такої економії, Ви самостійно зможете вибрати те місце, яке вам сподобається. 

Вибір рейсу залежить від Ваших потреб та зручно розподілений по днях тижня. Переважно, автобус в Німеччину прибуває вранці, що зручно для будь-якої подорожуючої людини.  

Автобуси оснащені усім необхідним для поїздки. М’які, зручні крісла, що розкладаються, в яких не втомиться спина, дозволять спокійно провести ніч та приїхати до місця призначення відпочивши. На борту рейсового автобусу також знаходиться туалет та умивальник, що дозволить Вам привести себе в порядок.

Усі автобуси рейсу Німеччина Україна Німеччина проходять повний та якісний технологічний огляд перед кожним відправленням. Вони абсолютно безпечні.

Для тих, хто звик працювати або хоче подивитись в дорозі фільм або новини, є безкоштовний Wi Fi. Під час поїздки Ви зможете як попрацювати, так і відпочити. 

Для постійних клієнтів існує система знижок. 

Якщо Ви зібрались відвідати Європу вперше, ми можемо запропонувати додаткові послуги: заздалегідь забронювати готель на Ваше ім’я.

Автобуси мають великий багажний відділ. Якщо Ви плануєте тільки переслати багаж, Ви легко зможете це зробити рейсовим автобусом. Багаж буде доставлений своєчасно та цілковито збереженим.